04 Mayıs 2015

ING Bank Kullandığım Krediler Gözükmüyormuş.

ING Bank'tan 2008/2011 tarihleri arası kredi kullandım yaklaşık 6 ya da 7 kez ama 2010dan önceki kredilerim görünmüyormuş, kullandığım krediler için doküman istediğim zaman 50 TL karşılığında hepsini göndereceklerini söylediler.

Ziraat Bankası'ndan EFT ile gönderdim, 50 TL'de masraf çıktı gelen evrakta sadece 2010/2011 arası kullandığım krediler için yazı gönderdiler ve kredi masrafı adı altında herhangi bir ücret alınmadığı tespit edilmiştir yazıyor, ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Fatih 252 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn Fatih Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn Fatih Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön