30 Temmuz 2015

ING Bank Küçükyalı Şubesi...

ING Bank Küçükyalı şubesinden F*** hanım aradı 15 gün önce ve kredi talebimin olduğunu söyledi kabul ettim ve o günden beri arıyorum telefonları ne F** hanım açıyor ne şube açıyor telefon numarası 2164174415 dahilisi 1002 idi ve kredi başvurusu hazır onaylı gözüküyor başka şubede başvurunuz var F** hanımı bulun diyorlar böyle bir saçmalık yok. 10 gündür bir şubeylede görüşemiyorum böyle birşey olamaz.

Kenan 151 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn Kenan Salih E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 30/07/2015 tarihinde Küçükyalı Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn Kenan Salih E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön