03 Nisan 2013

ING Bank Krediyi Kapattığım Halde Sigortamın İadesi Yapılmadı!

Bankanız Ankara Bakanlıklar şubesinden 25 Eylül 2012 tarihinde 24 aylık ihtiyaç kredisi çektim.
Söz konusu krediyi 6 ay sonra 14 Mart 2013 tarihinde kapattım. Kredi sigortasının kalan miktarının 1 hafta içerisinde genelde 1 hafta içerisinde geri ödeme yapıldığı için tarafıma ödeneceği söylendi. Aradan 20 gün geçmiş olmasına rağmen, bugün (02 Nisan 2013) tarihli bankanız şubesine geri ödemenin henüz yapılmadığı belirtildi.

Ali 58 Okunma

Cevaplar

 • Ali 05 Mayıs 2013

  Sorun çözüldü. Teşekkürler.

 • ING Bank Temsilcisi18 Nisan 2013

  Sn Ali Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Ali 04 Nisan 2013

  ING Bank'tan Tuğba hanım aradı. 24,30 TL iade hesabıma yatırıldığı belirtti. Benden kredi için kesilen ferdi kaza sigorta miktarını kontrol edip, yatırılan miktarın doğruluğunu bu sayfaya yazacağım.

 • Ali 04 Nisan 2013

  Günaydın sayın ING Bank yetkilileri, Bu standart cevabınızı sizi her şikayet edene yazıyorsunuz. Konu ile olumlu ya da olumsuz cevabınız lütfen... Konuyu sonuçlandırmanızı sabırla bekliyorum. Sizde tek kuruşumu dahi bırakmayacağımı bilmenizi rica ederim. Çünki, bu para benim hakkım ise bana en kısa zamanda iade edin. Yok, sizin hakkınız olduğunu iddia ediyorsanız, haklı hukuki ispat ediniz hakkımdan vazgeçeyim.

 • ING Bank Temsilcisi03 Nisan 2013

  Sn Ali Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön