07 Kasım 2013

ING Bank Kredimi Kapatmamış!

13.08.2012 tarihinde ödemeye başladığım kredi borcumu 10.09.2013 tarihinde kapattım. Ancak kredi borcum hesabıma yatırılmış ve kredi borcum kapatılmamış. Bu arada Eylül ve Ekim ayı ödemeleri hesabımdan yapılmış. Ancak ben bunu hasbelkader şubeye uğradığımda öğrendim. Oysa kredimin kapatılması için dilekçe de imzalamıştım. Kredimin kapatılması için 87,94 TL.
faiz tutarı çıkarttılar. Bu ödemeyi yapın daha sonra itiraz edersiniz dediler.

ING Bank, ayrıca yukarıdaki yazıyı web sitesine yazdığımda sürekli hata veriyor.

Gürhan 72 Okunma

Cevaplar

 • Gürhan 19 Aralık 2013

  Bizimle temasa geçebilirsiniz diyorsunuz ama geçemiyoruz. Banka şubesi telefonlara cevap vermiyor. Gittiğimde ekranı göremiyorlar. Şikayet var.com'dan size daha kolay ulaşıyorum. Helal olsun şikayet var.com'a. yazıklar olsun İNG bank'a

 • Gürhan 18 Kasım 2013

  Şikayetim için bankanın çalıştığım şubesinden aradılar. Kendilerinin hatalı olduklarını, şikayet konusu tutarın kısa zamanda hesabıma yansıtılacağını söylediler ancak hesabımı takip ettiğimde herhangi bir yansıtılan tutar göremiyorum. Arayarak bilgi veren de olmadı.

 • ING Bank Temsilcisi08 Kasım 2013

  Sn Gürhan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 08/11/2013 tarihinde Beşevler Sanayi Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi07 Kasım 2013

  Sn Gürhan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön