12 Mart 2015

ING Bank Kredime Ek Olarak 80 TL Hesap İşlem Ücreti.

Kredime ek olarak 80 TL hesap işlem ücreti neden eklediniz param yok ödeme planı yapıp anlaşmıştık her ay 150 TL ödeyecektim şimdi neden benden 230 TL istiyorsun ING Bank, ben ödeme planına göre ayarladım kendimi. Hayırdır? 80 TL ödemezsem kredi taksiti mi de almıyorsunuz nasıl bir iş?

Cengiz Y. 295 Okunma

Cevaplar

 • Cengiz Y.21 Mart 2015

  Hirsizlar

 • Cengiz Y.13 Mart 2015

  Buraya otomatik dandik mesajlarınızı atıp milletin gözünü boyamayın buraya mesaj atana kadar benimle iletişime geçin hırsızlar

 • ING Bank Müşteri Temsilcisi12 Mart 2015

  Müşterimiz Sn Cengiz Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Müşteri Temsilcisi12 Mart 2015

  Müşterimiz Sn Cengiz Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön