22 Ocak 2014

ING Bank Kredim Destek Hesabımdan Ödenmemiş

ING Bank Elazığ şubesinde konut kredim var. Vadesiz hesabıma destek hesabı bağlı. İl dışında işlerimden dolayı kredi taksitini destek hesabıma güvenerek ödemedim. Fakat atm den sorguladığımda destek hesabımın limitinin yeterli olmasına rağmen kredi taksitimin alınmadığını gördüm. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde, ya şubeden ödeme yapmam yada destek hesaba olan 400 tl lik ödeme yapmam gerektiğini bu iki işlemle kredimi ödeyebileceğimi söyledi.

Bugün Gaziantep de bir şubesinden direk kredimi ödemek istediğimi söyledim ve gişecinin verdiği cevap '' efendim biz sadece destek hesaba yatırabiliriz, direk kredinizi düşemiyoruz'' dedi. Resmen kredi mi ödemememi istiyorlar gibi.

Hasan 67 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 29 Ocak 2014

    Hicbir bankada olmayan 2 ayda bir destek hesabi sifirlamak gerektigi bildirildi. Konut kredim olmasaydi komple kapatacaktim hesabimi.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sn Hasan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sn Hasan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön