06 Ekim 2016

ING Bank Kredi Yapılandırmasında sorun!

05-10-2016 tarihinde 0 (216) 999*** numarayı arayarak mevcut düzenli ödediğim kredimin taksiti yüksek olduğu için yeni kanun gereği taksit rakamımı düşürmek, yapılandırmak için aradım. Bana dedikleri cevap gecikmiş krediniz yoktur, iki dönem taksit ödeme yapmaz iseniz o zaman yapılandıracağını belirttiler. Puanımın düşmesini ve gecikmeye girmek istemiyorum. Yeni kanunda sadece gecikmeli krediler değil, mevcut kredileride kapsadığını belirttiler. Olumlu dönüşlerinizi bekliyorum. 0542245**.

Eren 395 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Eren Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 06/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Eren Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön