30 Nisan 2015

ING Bank Kredi Yapılandırma.

ING Bank'a 1800 civarında kredi borcum kaldı bu miktarı yapılandırıp taksitler halinde ödemek istiyorum fakat ING Bank bana yapılandırma taksit yapmayacaklarını söylüyor ve yardımcı olmuyorlar.

Makbule 791 Okunma

Cevaplar

  • Makbule05 Mayıs 2015

    Evet ben parayı hesabıma yatırıyorum ve beni 5 dakika içerisinde yardımcı olmak için arıyorsunuz yardım neresinde bu işin ben zaten parayı zorluklarla bulup yatırmışım kaç yıllık müşteriniz olarak bana kesinlikle hiçbir kolaylık sağlamadınız bu davranışınızdan dolayı sizi kınıyorum.

  • ING Bank Temsilcisi05 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn Makbule E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 05/05/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn Makbule E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön