11 Temmuz 2013

ING Bank Kredi Taksitlerini 26 Ay Günüde Ödedim 2 Ay Aksadı Avukata Verdi!

Bundan 3 yıl önce ING Banktan tüketici kredisi kullandım 36 ay vadeli 26 tanesini gününde ödedim. Çalıştığım iş yeri iflas etti işten çıkartıldım. Beni ING Bank 2 ay idare etmedi. Zaten fırsat bekleniyormuş direk avukata verilmiş dosya sorgusuz kalan 1850 TL borç anında 2750 TL olmuş ve bu parayı taksit falan yok tamamını kapatacaksın.

Hakkımı arayabileceğin hiç bir kurum yok!

Şaban 77 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Temmuz 2013

    Sn Şaban B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/07/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Sn Şaban B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön