04 Nisan 2013

ING Bank Kredi Taksiti İçin Yatırılan Para Hesap İşletim Ücreti Olarak Çekilmiş!

(176)Antakya şubesinden kullanılmış olduğumuz kredinin taksiti için Kartal şubesinden para yatırdım. Bugünde tekrar taksit ödemek için bankaya gittiğimde taksitin yatmadığını söylediler. Durumda hesaba yatırılmış parayla işlem yapılmamış olup tutar hesapta bırakılmış ve hesaptan 100 tl ye yakın hesap işletim ücreti kesilmiş ve dolayısıyla kredi gecikmeye girmiştir.Antakya şubesindeki müşteri temsilcilerini konuyla ilgili aradım ve hiç bir sonuç alamadım tekrardan aradığımda telime cevap vermediler.

Gökhan 55 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sn Gökhan U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 444 0 600 no’lu telefon bankacılığımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sn Gökhan U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön