06 Eylül 2013

ING Bank Kredi Sorunumu Hala Çözemedi!

Ben babamın T. Ö. (Rahmetli) ING Bank'tan çekmiş olduğu kredinin hala ödemesini yapıyor olmaktayım. Bu konu hakkındaki şikayetimi size dile getirmiş olup 2 aydır çözüm bulunamaması ve de tarafıma hiç bir şekilde cevap verilmemesinden yana şikayetlerimi tekrar tekrar dile getirmekteyim. Tarafıma en kısa sürede gerekli bilginin verilmesini talep ediyorum!

Ümran 54 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi21 Kasım 2013

    Sn Ümran Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 21/11/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Ümran 07 Eylül 2013

    Sürekli olarak incelediğiniz Bir Şikayete neden cevap verilmiyor merak ediyorum .. Acil olarak Tarafıma bilgi verilmesini Talep ediyorum.

  • ING Bank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sn Ümran Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön