12 Ekim 2016

ING Bank Kredi Sorunu.

2 yıl önce ING Bank'tan konut kredisi çektim. Çekmez olsaydım, hayat sigortası, yangın vb. Karşı sigorta ve mecburi DASK ve peşine kredi kartı hepsini onlarca imza altında alıp üstüne hiçbir açıklama yapmamak, sanki bunların hepsi mecburi. Geçen ay DASK ve hırsızlığa karşı sigorta yeniletme bedeli olarak 330 lira zurich sigortaya ödendi. Bugün nn hayatın mesajını aldım mesajda hayat sigortasını yenilemek için 430 lira yatırmam gerektiği bilgisini aldım peşinden bir telefon ING Bank ödeme servisinden arıyorlar zurich sigortanın haberim olmadan kredi kartımdan 40 lira çektiğini ve kredi kartıma ödeme yapılmadığı bilgisiyle arandım ING Bank'tan 2 yıl önce bir kredi kartı gelmişti ve kredi kartını açtırmadığım için imha etmiştim. Bugün kredi kartımın olduğunu ve karttan 40 lira çekildiği şokunu yaşayarak kartı iptal ettirdim. 330+40+430=800 lira x 10 yıl=8.000 lira alarak insanları mağdur ediyorlar.

İsmail 1.034 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 18 Ekim 2016

    Ayın 13.de aradılar nn hayat ile görüşüp bana döneceklerdi ama hala geri dönüş yok. Nn hayatı 17,10,2016 da aradım sigorta ücretini kredi kartından tahsil edin dedim, tahsilatı yapamayacaklarını, şubemle görüşmem gerektiğini tahsilatı onların yapabileceğini söylediler. Şubeyi aradım telefonlara bakan yok, iş yerinden izin sıkıntı (geçen hafta aynı konuda izin almıştım) şubeden geri dönüş yapanda yok. İngbank Ankara Cebeci şubesi çok ilgisiz. Paramla rezil olmak bu olsa gerek şubeden ya da nn hayattan bir telefon açıp tahsilatı yapmak bu kadar mı zor sorarım size?

  • ING Bank Temsilcisi13 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn İsmail Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 13/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn İsmail Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön