10 Eylül 2014

ING Bank Kredi Sorunu.

ING Bank'tan kredi çektim 1 tane otomatik ödeme verirseniz iyi olur dedi bayan bende cep telefonumu verdim 2 ay sonra şirket cep telefonu verince otomatik ödemeyi iptal etmek için telefon açtım iptal ederseniz aylık bu kadar cezası var dediler. Bende başka numara verdim yine olmaz dediler. Nedir sorun diyorum en az 2 numara vermeniz gerekli dediler krediyi çekerken rica ediyorlar. Değiştirmek istediğimde ekstradan bir tane daha istiyorlar. Genel müdürlüğü aradım ses çıkmadı. Bunun üzerine internet sitelerinden mesaj attım cevap vermediler bankanızla ilişiğimi keseceğim dedim yine cevap çıkmadı. Bugün kendi kredi kartımı , araç kredimi ,bireysel kredimi iptal ettim. Geri dönüş bile yok!

Cem 347 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Cem K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Cem K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön