23 Aralık 2015

ING Bank Kredi Sigorta Ücreti!

Erken kapatılan kredi nedeni ile, kredi başlangıcında alınan sigorta ücretinin de kısmi olarak iade edilmesi gerekiyor. Daha önce de yine sigorta ücretini iade de problem yaşamıştım.

Kredi kapadığım gün farklı meblağda bir kredi daha çektim bu sefer 2 sigorta tanımlamışlar. 1'ini zar zor iptal ettirdik onu da eksik iade etmişler. Gerçekten bankacılığa yeni bir boyut kattılar, nasıl kandırıldığınızı hiç anlamıyorsunuz tebrikler gerçekten.

İptal edilmesi beklenilen sigorta No.: 55***65 Kredili Hayat Sigortası.

Yüksel 108 Okunma

Cevaplar

  • Yüksel'in Teşekkür Mesajı31 Aralık 2015

    Şikayetimi yazdıktan sonra sonuçlanana kadar ilgilenen sayın Neşe hanıma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. ING Bank müşterisi olmaktan pek memnun değilim ancak müşteri ilişkileri departmanı süper çalışıyor bence bankanın tek düzgün çalışan departmanı. Süreci bu şekilde tasarlayıp müşteri memnuniyetini sağlamadan konuyu sonlandırmayan müşteri ilişkileri yöneticilerine ve sayın Neşe hanıma teşekkür ve minnetlerimi sunuyorum. Her firmanın müşteri ilişkileri böyle olsa mutsuz müşteri kalmaz tebrikler.

  • ING Bank Temsilcisi31 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Yüksel M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 31/12/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Yüksel M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön