13 Ağustos 2015

ING Bank Kredi Planlama İçin Harika Öneri (Sağlık Sorunları Dondurma Nedeni)!

Annem T.. B..'un 08.12.2014 tarihinde çektiği krediyi 22.06.2015 tarihinde geçirdiği ağır ameliyattan dolayı tekrar planlamak ve 3 ay ödemeleri dondurmak için şubeye gittik. Şube halledemeyiz dedi tahsilat numarasını verdi tahsilat şubenin ilgilenmesi lazım dedi. Şubede ki yetkili mükemmel bir öneride bulundu ödemenizi yapmayın gecikmeye girsin bakalım planlamaya alacaklar mı? Ben zaten kredim de gecikme olmaması ve kredi puanım düşmesi için hastamı o halde bankaya götürmüşüm. Daha önceki çekilen kredi sorunsuz ödenmiş bunda da hiç aksama olmamasına rağmen kimse yardımcı olmadı. Şimdi ben 3 ay hiçbir şekilde ödeme yapmıyorum sonrasında borcum bitince tüm hesaplarımı kapattırıyorum.

Oguzhan 86 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn Oğuzhan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 13/08/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn Oğuzhan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön