21 Ocak 2016

ING Bank Kredi Oranı Sürekli Yükseliyor.

Geçen kredi ile ilgili şikayet yazmıştım ilgilendiler dedik teşekkür ettik, etmez olaydım.Geçen 1.45 olan oran şubede 1.54 dediler buna itiraz ettim iptal ettiler şimdi tekrar başvurayım dedim oran 1.59 olmuş. Şaka gibisiniz ING Bank başka bir şey demiyorum yıllardır müşteriniz olan bir kişiye nasıl bir sistem işliyor sen misin bizi şikayet eden 1.45 1.59 çıkartıyoruz deniliyor.

Sercan 148 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi21 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Sercan U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Sercan U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön