24 Ocak 2014

ING Bank Kredi Öderken Bile İşletim Ücreti Alıyor.

ING Bank'dan kredi çektim ve çekerken gününden önce yatırırsam hesap işletim ücreti ödemeyeceğim söylendi. 2 taksiti aynı çektiğim şubeden yatırdım. 3. taksiti başka şubeden yatırınca önceden yatırdığım 2 taksit de dahil olmak üzere (yani geçmiş o 2 işlem içinde) hesap işletim ücreti alındı. İtiraz ettim ancak böyle bir şey yok dendi. Bankamatikten yatırmam içinde bank kart verilmedi. Madem hesap ücreti keseceksiniz, bank kart verin bankamatikten yatırayım dedim. Telefondan veremeyiz bankaya gelin diyorlar. Bu kadar işimin gücümün arasında kendilerinden kaynaklanan saçmalıklarla uğraştırıyorlar beni.

Nalan 63 Okunma

Cevaplar

  • Nalan27 Ocak 2014

    İlgi sıfır. Aramadılar ilgilenmediler ve bir çözüm üretmediler!!!

  • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sn Nalan O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sn Nalan O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön