30 Ağustos 2013

ING Bank Kredi Ödemesinde Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

ING Bank'tan kullanmış olduğum kredi taksitlerini yatırırken bankanıza 2 tane otomatik ödeme talimatı vermezsem her taksit yatırmam da 5 TL ücret alınması yasalara aykırı olduğunu öğrendim ve sözleşmemde de böyle bir maddeye rastlamadım. Bu uygulamadan vazgeçilmesini ve kredim bittikten sonra bütün ilişkimi kesmek istiyorum.

Sedat 78 Okunma

Cevaplar

 • Sedat 15 Eylül 2013

  Banka yetkilileri çözüm üretmiyor sorunuda çözmüyor ben diyorumki sözleşmemde böyle bir madde yokken siz bana benden bunu alamassınız dedimve hakem heyetine baş vurun hakkınızı arayın ben öyle yaptım..

 • Sedat 06 Eylül 2013

  BANKA 2009DA BANA BU KONUDA BİLGİ VERİLDİYİNİ YAZMIŞ BENLE KONUŞAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ YETKİLİSİ SÖZLEŞMENİZE BAKMADIM DİYOR VE BEN DİYOPRUMKİ 2 SENE KIREDİÖDEMESİ YAPTIM HESAP İŞLETİM ÜÇRETİ ALINMADI OTAMATIK ÖDEME VERMEZ İSEM HESAP İŞLETİM ÜÇRETİ ALINACAGI SÖYLENDİ 3 YILIMDA BUDA YASAL OLMADIGINI ÖGRENDİM HAKEM HEYETİNE BAŞ VURDUM

 • ING Bank Temsilcisi02 Eylül 2013

  Sn Sedat D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 02/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Sn Sedat D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön