10 Mayıs 2013

ING Bank Kredi Ödemesi!

Küçükesat Şubesi'nden kredi müşterisiyim. 9 Mayıs 2013 tarihinde kredi ödememi yaptım. Ancak ertesi gün, yani bu sabah hesap hareketlerimi kontrol ettiğimde 87.66 TL tutarında ve yanında yine kredi ödemesi ibaresi bulunan bir hareket gördüm. Deprem Sigortamı 8 Mayıs 2013 tarihinde yenileyip ödemesini yaptım. Daha önce Bireysel Hayat Sigortası ile ilgili şikayette bulunup istemediğimi söyledim ve şubeye yazılı talimat yazdım. Bu ne ödemesidir, acil açıklama istiyorum.

Cemran 71 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi28 Mayıs 2013

  Sn Cemran K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Cemran 18 Mayıs 2013

  Biriniz sesimi duyun da yazdığım mesaja yanıt verin ey ING yetkilileri.. 17 Mayıs günü şubeden arandım ve paramı iade etmeyeceklerini söylediler. Oysa ben 29 Nisan'da hem genel müdürlüğünüze hem şubeye talimatımı yollamıştım. Kayıtlarda da var. Nasıl olur da haksız yere paramı kesersiniz? Özellikle de nasıl olur da "kredi ödemesi" şeklinde yanıltıcı bir ibare kullanarak! Resmen paramı çalıyorsunuz. Bana 1 hafta içerisinde cevap vermezseniz hukuki yollara başvuracağım. Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın. Hepiniz yalan söylüyorsunuz.

 • Cemran 18 Mayıs 2013

  ING bank kredi ödemesi yapmama rağmen 87.66 TL tutarında bir tahsilat daha yaparak hesabımdan "kredi ödemesi" başlığı altında para tahsil etti. Acil açıklama istiyorum.

 • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Sn Cemran K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön