22 Mart 2013

ING Bank Kredi Müşterisinden Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Kredi kullanmış müşterisinden 2-3 ayda bir hesap işletim ücreti keser. Kredi kullanmış müşterisine fahiş fiyattan hayat sigortası yapar ve bunu dışardan yaptırmana izin vermez.

Hesap işletim ücretini kredi olarak yatırdığın tutardan senden habersiz keser sonra kredi ödeme süresi geçtiğinde sana mesaj atar, kredini ödemedin faiz işliyor der.

Hayat sigortasını sana haber vermeden kredi için yatırdığın paradan çeker, bununla ilgili hiçbir bilgi vermez. Oysa tüm sigortacılar haber vermez mi?

Senden habersiz kredi hesabından istediği gibi paraları çeker sonrada 10-20 lira hesabında eksik diye kredini o ay hiç ödemedin sayar faiz işletir.

Hamdi 84 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Mart 2013

    Sn Mert E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 444 0 600 no’lu telefon bankacılığımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Mart 2013

    Sn Mert E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön