ING Bank Kredi Masraflarını Geri Ödemiyor!

Adem H. |

İNG Banktan kredi çekmiştik. Dosya masraflarının iadesi için aradık. ING Bank hesabına 5,5 TL EFT yapın dediler. Ve faks gönderin dediler. Hepsini yaptık. Önce faks gelmedi dediler. Sonra da EFT gözükmüyor diyorlar. Ne yapacağız dedim. Cevap: İNG banka 50 TL EFT yapın diyorlar. Böyle bir bankacılık var mı?

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mart
  14:43

  Müşterimiz Sn Adem H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.

  Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 0850 222 0 600 no’lu Telefon Bankacılığı aracılığı ile yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız.
  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.

 • 09 Mart
  10:45

  Müşterimiz Sn Adem H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.

  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.