18 Eylül 2014

ING Bank Kredi Masrafların İadesini İstiyorum!

2008 ve 2011 yıllarında ING Bank'tan kredi kullandım. Kredi dosya masrafları iadesi için gittiğimde 60 tl hesaba para yatırmanız gerekmekte ve uygun görülürse tarafınıza bilgi verilecektir deniyor.
Çevremdeki arkadaşlar başvurduklarında ise parayı yatırmalarına rağmen son iki yıla ait bilgilere ulaşıldığını geçmiş yıllara ait bilgi deposunun olmadığını söyleyerek göndermişler.

Yarın BDDK'ya şikayet başvurusunda bulunacağım ve ayrıca avukatlarım aracılığı ile ING Bank'a
suç duyurusunda bulunmaları için talimat vereceğim.

Yusuf 445 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Yusuf Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Yusuf Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön