27 Şubat 2015

ING Bank Kredi Masrafları İadesi Ve İletişim Sorunu!

ING Bank'tan çekmiş olduğum ihtiyaç kredisi için, devletin bizlere verdiği kanuni hakları kullanarak
kredi masraflarını geri almak istiyorum, fakat ne şubelerden ne de
müşteri hizmetleri hatlarından yanıt alamıyoruz.
Tekrar kredi çekmek istersek havada kapacaklar bizleri fakat geçmiş
tarihteki çekmiş olduğumuz kredi masraf tutarlarını tarafımıza
iletmiyor.

Şubeye gidiyorum müşteri hizmetleri deniliyor, müşteri hizmetlerini
aradığımda saatlerce bekletiliyorum yine sonuç yok.
Sizlerden ricam lütfen bu konuda bana yardımcı olun.

Erdem 398 Okunma

Cevaplar

 • Erdem'in Teşekkür Mesajı02 Mart 2015

  Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

 • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2015

  Müşterimiz Sn Erdem B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 27/02/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2015

  Müşterimiz Sn Erdem B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine ara bilgilendirme yapılmış olup en kısa sürede sonuçlandırılarak tekrar bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2015

  Müşterimiz Sn Erdem B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön