20 Kasım 2015

ING Bank Kredi Masrafı Hesap Dökümü İçin 50 TL Ücret Kesti!

Bu sabah annem dosya masraflarının iadesini almak amacıyla hesap dökümünün gönderilmesi için 08502220600 numaralı hattı aramış. Kendisine bu işlem için 50 TL masraf keseceklerini belirterek yanıltmışlar. Zaten haksız olarak alınan dosya masrafının iadesi için istenilen hesap dökümünden de çıkar sağlayan bir zihniyeti kınıyorum!

Diğer tüm bankalardan hesap dökümlerini ücretsiz olarak aldım. Acil olarak bu kesilen tutarın hesaba geri yatırılmasını ve 2005 yılından itibaren kullanmış olduğum kredi masraflarının, aidatlarının ve hesap işletim ücretlerinin de bulunduğu hesap dökümünü posta adresime gönderilmesi için geri bildirimde bulunmasını rica ediyorum.
Talep numarası 839530

Özer 109 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Özer M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 0850 222 0 600 no’lu Telefon Bankacılığı aracılığı ile yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön