20 Mart 2013

ING Bank Kredi Masraf Ödemesini Rica Ediyorum!

İNG Bank müşterisiyim ve ben sizden bir kaç yıl önce ihtiyaç kredisi kullanmıştım ve o zaman masraf diye kesinti yapmışlardı ve şimdi bu kesinti paramı istiyorum sizden bunu rica ediyorum çünki zaten sizin müşterinizim olumlu cevabınızı bekliyorum. Demeyin ki sözleşmede bunu imzladız o onlarca sayfayı okuyup imzalamaya zaman yetmezdi.

Yani ben okumadım şartlar neydi bilmiyordum sadece bildiğim borcumu zamanında ödeyip bitirdiğim ve ben asla bir bankayla olumsuz sicilim olsun istemem. Sonuçta insanı ne zaman ve nerde tekrar bu sektöre ihtiyçim olabilir neyse umarım beklediğim sonucu verirsiniz.

Ahmet 64 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi21 Mart 2013

    Sn Ahmet Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Mart 2013

    Sn Ahmet Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön