19 Mart 2015

ING Bank Kredi Masraf Dekontları!

Son 5-6 yıl içinde defalarca kredi kullandığı ING Bank Nazilli şubesi kredilerde dosya masraflarının geri ödenmesi konusunda hiç yardımcı olmuyor. Yıllardır müşterilerinden olmama rağmen kullanılan kredilerin masraf dekontlarını istediğimde başlarından savıyorlar, genel merkezi aramamızı söylüyorlar.

Orayı da aradığımda 50 TL para yatırılması gerektiği söyleniyor. Herkes topu birbirine atıyor. Böyle yaparak vatandaşı caydırmak istiyorlar. Dekontların e-mail adresime gönderilmesini istiyorum.

İlhan 255 Okunma

Cevaplar

  • İlhan 20 Mart 2015

    Evet söylenen gün ve saatte arandım, mail hesabıma dekontların gönderildiği söylendi, ama tabi ki yalan bu da. Herhangi bir döküm, dekont, mail gönderilmedi

  • ING Bank Temsilcisi19 Mart 2015

    Müşterimiz Sn İlhan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 19/03/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Mart 2015

    Müşterimiz Sn İlhan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön