18 Mayıs 2015

ING Bank Kredi Kartımı Kapatmıyor!

ING Bank kredi kartımı kapatmak için müşteri hizmetlerinden talimat verdim. En fazla bir hafta içerisinde arayıp bir görüşme daha yapıldıktan sonra kapatma işlemi gerçekleşecek dediler. Bir haftadan daha fazla oldu, arayan soran yok. Kredi kartımı kapatmayı da başaramadım hala. Bu bankaya nereden bulaştım bilmiyorum, insanları yanıltmak ve oyalamaktan başka bir şey yaptıkları yok. Kredi kartımı kapattırmayı başarabilirsem bir daha bu bankanın sokağından bile geçmeyeceğim.

Adem 269 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn Adem A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn Adem A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön