02 Ağustos 2016

ING Bank Kredi Kartımdan Kesilen Para!

Kredi kartımın herhangi bir gecikmesi takdirinde ING Bank GSM numarama gecikmeyi hatırlatması durumunda kredi kartıma bundan sonra 7 TL para kesileceği mesajını aldım. (ve şok oldum) böyle bir uygulamanın mantığı nedir? Bir hak sahibi olarak yardımınız istiyorum. Hizmet karşılığında bana atılması gereken mesajın para karşılığında atılmasını anlamsız buluyorum ve bu durumda hakkımı helal etmiyorum. Gereğinin yapılmasını da arz ediyorum.

Erkan 110 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Erkan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 02/08/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Erkan 02 Ağustos 2016

    En kısa zamanda iletişime geçmenizi istiyorum. Mümkünse Mersin metropol şubenizdeki işini görene kadar iyi olan bankacılarınız değil de merkez de olan harbi mevki sahibi olan kişinin dönüş yapmasını istiyorum

  • ING Bank Temsilcisi02 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Erkan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön