18 Ekim 2016

ING Bank Kredi Kartımdan Haksız Üyelik Ücreti Alınması...

Kredi kartı ekstremi incelediğimde 82,50 TL'lik üyelik ücreti yansıtıldığını gördüm, üyelik ücretinin hemen iptal edilmesini istiyorum, üyelik ücreti iptal edilmediği takdirde kredi kartımı iptal ettireceğim.

Kemal 416 Okunma

Cevaplar

  • Kemal'ın Teşekkür Mesajı18 Ekim 2016

    İng banka ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Hayırlı çalışmalar

  • ING Bank Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Kemal Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 18/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Kemal Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön