31 Temmuz 2015

ING Bank Kredi Kartımdan Dolayı Yasal Takip Başlattı!

ING Bank kredi kartımdan dolayı hakkımda yasal takip başlattı fakat tarafıma ihtarnameyi ödeme emriyle gönderdi. Benimle kendileri muhatap olmayarak, vekil tayin ettikleri hukuk bürosu tarafıma bilgi verdi. Ayrıca Av. S.. B.. Bey'in yanında çalıştırdığı E.. hanımdan şikayetçiyim. Sürekli olarak beni arayıp tarafıma psikolojik baskı yapıyor. Ben borcumu ödemeyeceğim demiyorum. Fakat şu anda başka bankalara borçlarım var. Onlardan dolayı da yasal takibe girmek istemiyorum.

Gülsüm 290 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi31 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn Gülsüm D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 31/07/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi31 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn Gülsüm D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön