01 Nisan 2013

ING Bank Kredi Kartımdaki Bonuslarımı Geri Aldı!

Ing bank kredi kartım ile biriktirdiğim bonuslarımı Ing bank bir mesaj göndererek 25 şubat 2013 tarihinde geri aldı. Mesajda belirttiği hususlar ile yaptığı işlem arasındaki çelişki şöyledir.

Ing bank günlük paketimde bulunan otomatik ödememden kaynaklı faturamın % 2 si kadar tutar kredi kartıma yükleniyordu. söz konusu mesaj bu maksatla yüklenen bonusların geri alınacağıydı. ancak böyle olmadı diğer alışverişlerimden kazandığım bonuslarda geri alındı konuyla ilgili bankanızı aradım, ama sonuç yok.

Ing bank'ın gönderdiği mesaj ile yaptığı işlem bir biriyle örtüşmüyor . Sanırım bu banka ile işlemleri sonuçlandırmak ve tüm hesapları kapatmak gerekiyor . Diğerlerinden bir farkı da kalmadı.

İsmail 39 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sn İsmail K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 08/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sn İsmail K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön