12 Aralık 2013

ING Bank Kredi Kartım Gönderilmedi!

İng bank pegasus plus kart kredi kartı başvurusu yapmıştım yaklaşık 2 ay kadar önce fakat bankamatik kartı istemediğim halde gönderildi ama kredi kardım gönderilmedi. Bununla ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda kartın akıbetini sormak için kredi kartımın onaylandığını ve 1 hafta içerisinde tarafıma gönderileceği söylenmişti fakat kartım hale elime ulaşmış değil ve bankaya gidip kartımı sorduğumda aldığım cevap müşteri hizmetlerini arayınız 2 aydan beri kartı bekliyorum arıyorum sonuç yok mağdur edildim. Kartın gelmesini bekliyorum kartın onaylanmadığını söyleseler başka bankadan alacağım. Çok ilgisizler.

Sibel 112 Okunma

Cevaplar

  • Sibel09 Ocak 2014

    hala sonuç alabilmiş değilim çünkü kart hala elime ulaşmadı.

  • ING Bank Temsilcisi16 Aralık 2013

    Sn Sibel Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/12/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Aralık 2013

    Sn Sibel Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön