05 Kasım 2013

ING Bank Kredi Kartım Bankamatikte Kaldı, Şube İlgilenmiyor!

ING Bank Marmaris Carşı meydanında bulunan bankamatikte kredi kartım kaldı. Burada 2 gün kalacağımı söylememe rağmen banka şubesinden herhangi bir işlem yapılmadığını ve Muğla'dan personel geleceğini söylediler. Bir ay yurt dışına çıkacağımı ve askeri personel olduğumu söylememe rağmen bankamatiklere bakan birim ile irtibata geçilmedi. Daha şeffaf ve müşteri odaklı bir hizmet beklerdim.

Barış 136 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Kasım 2013

    Sn Barış Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 06/11/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Kasım 2013

    Sn Barış Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön