11 Mart 2016

ING Bank Kredi Kartı Yıllık Üyelik Bedeli Kesti..

Mart 2016 ekstresine yansıtılan 82,50 TL yıllık üyelik bedeline yaptığım itiraz kabul edilmeyince 4 Mart'ta kartımın tüm borçlarını ödeyerek hesaplarımı kapattım. Yine de ısrarla alınan 82,50 TL'nin tarafıma geri ödenmesi için 3 ve 7 Mart'ta yazdığım e-postalara gelen yanıt "bankamız telefonunu arayın" şeklindeydi.

Sorunu yeterince açıklıkla anlatamadım mı da tekrar telefonla anlatmam isteniyor? İletişim-şikayet formunuzun ne için kullanılması gerektiğini düşünüyorsunuz? Sayfada okuduğum kadarıyla yapılan işlemin haksız olduğunu düşünen sadece ben değilim. Lütfen, talepleri dikkate alın.

Alev 166 Okunma

Cevaplar

  • Alev'in Teşekkür Mesajı11 Mart 2016

    Şikayetim dikkate alınıp aidat kartıma geri yatırıldığı için yetkililere ve telefonla ulaşıp sonucu ileten Neşe Hanıma teşekkürlerimle...

  • ING Bank Temsilcisi11 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Alev T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 11/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Alev T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön