12 Ağustos 2015

ING Bank Kredi Kartı Yıllık Kullanım Aidatı Kesti.

2007 Yılından beri (Oyakbank idi) ING Bank kredi kartı sahibiyim ve son 4 yıldır Kredi Kartı yıllık kullanım bedeli sıkıntısı yaşıyorum. Her sene bankayla yaptığım görüşmelerde sıkıntım giderilmekte.

Bende durumdan memnun kaldığım için kartımı kullanmaya devam ediyordum. Bu sene yine 86 TL tutarında yıllık kullanım bedeli yansıtılmış ve bankayla görüştüğümde 6 ay kartımın aktif kalacağına söz verirsem 50 TL'sini bonus olarak iade ederiz ama 36 TL'yi iade etmeyiz dediler.

Ben bu kartı zaten yıllardır kullanıyorum, 6 ay daha aktif kalacağı belli, beni neden size karşı yanlış düşüncelere sevk ediyorsunuz ki? Sonuç olarak kesilen aidatın tamamının tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Ramazan 48 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan'ın Teşekkür Mesajı13 Ağustos 2015

    Şikayeti ele alış ve çözüm süreci hızlı bir şekilde ilerledi ve çözümden gayet memnun kaldım. Teşekkür eder böyle bi sıkıntıyı tekrar yaşamamayı temenni ederim.

  • ING Bank Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn Ramazan M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn Ramazan M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön