28 Mart 2013

ING Bank Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Metro girişinde' İNG müşterilerine özel' şubesinde yaşadığım özel muamele? den sonra şikayette bulundum! Gişedeki görevli parayı, kağıdı, kalemi, yüzüme atar gibi fırlatmıştı. Bugün beni şube md. u olduğunu söyleyen bir bey aradı ve sanırım çalışanını korumak için bağırarak konuşmaya başladı. mağdur olanın ben olduğumu ve bağırarak konuşmasının yanlış olduğunu söylediğimde bana Ankaranın yarısının kendisine bağlı olduğunu İNG'yi temsil ettiğini bağırmasının mümkün olmayacağını odadakilerin de buna şahitlik edeceğini söyledi.

Ben de tlfdan sesini odamda bulunan 3 kişinin rahatlıkla duyduğunu belirttim. Tarzınız buysa çalışanım haklıdır gibi bir üsluba büründü. Güya özür için aranıp azarlandım.

Deniz 52 Okunma

Cevaplar

  • Deniz16 Nisan 2013

    1 nisanda bilgilendirme yaptığınızı söylüyorsunuz fakat ben yazılı ya da sözlü hiçbir bilgilendirme almadım.

  • ING Bank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sn Deniz Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 01/04/2013 tarihinde Ankara Kurumsal Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi28 Mart 2013

    Sn Deniz Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön