20 Ocak 2014

ING Bank Kredi Kartı Yıllık Bedeli Almayacaklarını Taahhüt Etmelerine Rağmen Aldılar.

ING Bank'dan günlük paket kampanyası kapsamında fatura talimatı verdim. Bu sistemle verdikleri kredi kartlarından yıllık kart ücret almayacaklarını söylediler. Fakat bu ay ki ekstrem de yıllık kart ücreti yansıtıldı. Müşteri hizmetlerini aradım fakat sonuç alamadım.

Cüneyt 100 Okunma

Cevaplar

 • Cüneyt 28 Ocak 2014

  Teşekkürler

 • Cüneyt'in Teşekkür Mesajı28 Ocak 2014

  Teşekkürler...

 • Cüneyt'in Teşekkür Mesajı21 Ocak 2014

  Banka hatasını düzeltip yıllık ücreti geri yatırdı. Şikayetvar'a teşekkürler...

 • ING Bank Temsilcisi21 Ocak 2014

  Sn Cüneyt G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi20 Ocak 2014

  Sn Cüneyt G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön