05 Şubat 2014

ING Bank Kredi Kartı Yıllık Aidatının İptalini İstiyorum!

Ocak 2013 tarihinde ING Bank'taki görevimden ayrıldım. Ayrılır ayrılmaz 25/01/2014 kesim tarihindeki kredi kartı ekstreme baktığımda yıllık üyelik bedeli olarak 79 TL gördüm. Hemen müşteri hizmetlerini aradım. Bu bedele itiraz ettiğimi ve bir zamanlar ki 1 ay olmuş bu bankanın çalışanı olduğumu beyan ettim. Bana iade edemeyeceklerini söyledi.

Nasıl bir bankasın sen ING Bank? Kendi personeline bile bunu yapıyorsan müşterilere kim bilir neler yaparsın! Personeline verdiğin değeri bir kez daha gösterdin. Ben bu 79 tl'yi ödemeyeceğim gerekli tüm yollara başvuracağım bilginiz olsun!

Aynur 72 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sn Aynur K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sn Aynur K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön