31 Ocak 2014

ING Bank Kredi Kartı Vermek İstemiyor.

ING Bank ve Pegasus Hava Yolları işbirliğiyle başlatılan ve 50 TL uçuş puan hediyeli kredi kartı kampanyasından yararlanmak için Ingbank.com.tr adresi üzerinden başvuru yaptım. Banka tarafından 0850 222 06 00 numaralı telefondan 2-3 kez arandım. Her nasılsa telefona cevap vermek istediğimde hat düşüyordu.

Bunun üzerine ING Bank telefon bankacılığını arayıp durumu bildirdim ve farklı bir numaradan aranmak istediğimi belirttim. Bana en kısa sürede tekrar aranacağım ve durumu ilgili birime ilettiklerini söylediler. Ancak aramalar hala aynı numaradan yapılıyor ve arayan kişi ile görüşemiyoruz. Bugün kampanyanın son günü ve maalesef yararlanamayacağım gibi görünüyor.

Alp 217 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sn Alp Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 06/02/2014tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Alp 03 Şubat 2014

    Şikayetimde de sorun yaşadığımı belirtmeme rağmen 0850 222 06 00 numarasından arama 31.01.2014 tarihinde de devam etti ve yine görüşme gerçekleşmedi. Kampanya süresi de sonra erdi ve ben de kredi kartı almaktan vazgeçtim. Teşekkürler.

  • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sn Alp Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön