20 Aralık 2013

ING Bank Kredi Kartı Ücreti!

ING Bank'ın eski maaş müşterisiydim. Maaş Bankam değişince ING Bank hiçbir işlemden ücret almayacağını, müşteri hizmetlerini aradığımda söylemişti. 2 yıldır da kredi kartı ücreti kesildiği zaman müşteri hizmetlerini arıyordum iade ediyorlardı.

Hatta müşteri hizmetlerine ''benden ücret kesilmeyeceği söyleniyor neden kesiliyor'' diye sorduğumda, müşteri hizmetleri ''Otomatik kesiliyor siz her sene kesildiğinde arayın biz iade edelim'' demişlerdi. Bu ay 68 TL kredi kartı ücreti kesilmiş.

Arayıp iadesini istedim. Bana 12 ay boyunca 1000 TL harcama sözü verin iade edelim yoksa etmiyoruz dediler. Ben zaten her ay fazlası harcıyorum. Ama emrivaki yaptıkları için söz vermiyorum. Paramı geri istiyorum!

Ahmet 64 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet08 Kasım 2014

  Mahkemeye verdim söke söke aldım!!

 • Ahmet20 Aralık 2013

  Kart ücreti iade talebim kabul edilmedi. "ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır." diye standart bir cevapla, burada bile reklamlarını yapıyorlar ama iş müşteri memnuniyetine gelince sıfır!

 • ING Bank Temsilcisi20 Aralık 2013

  Sn Ahmet Can K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi20 Aralık 2013

  Sn Ahmet Can K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön