05 Mart 2015

ING Bank Kredi Kartı Şifre Alamama!

2 ay önce ING Bank'tan aldığım kredi kartına şifre alabilmek için telefon numaramı kayıt edilmesi gerektiğini söylediler. Şubeye 4-5 sefer gitmeme rağmen, mail, dilekçe göndermeme rağmen 1 dakikalık bir işlemi hala yapamadılar. Eğer yinede tanımlanmazsa kartı iptal edeceğim. Böyle bankacılık anlayışı diğer bankalarda göremiyorum ben.

Ömer 705 Okunma

Cevaplar

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı08 Mart 2015

    2 ayın sonunda yaptınız yinede teşekkürler

  • ING Bank Temsilcisi06 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Ömer F. T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 06/03/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Ömer F. T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön