22 Ekim 2016

ING Bank Kredi Kartı Para İadesi.

21.10.2016 tarihinde Morhipo sitesinden sonu 5231 ile biten kredi kartımla alışveriş yaptım. Aynı gün alışverişimi iptal ettirdim. Morhipo sitesi alışverişi iptal etti ve bana paranın iade edildiğini dair bilgi mesajı gönderdi. 247.46 TL paranın kredi kartıma iade edilmesini talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Yusuf 546 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Yusuf Kemal U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Yusuf Kemal U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön