25 Ocak 2014

ING Bank Kredi Kartı Limitimi Artırmıyor!

Uzun zamandır ING Bank müşterisiyim. Daha önce 17000 tl kredi kullandım ödedim. Geçen yıl 6000 tl kredi kullandım. Şuan ödemekteyim. Not: ödemelerimde hiç sıkıntı olmadı hep gününden önce ödedim.

Şuan ING Bank bonus kredi kartım var limiti 1000 tl fakat taksitli ödemelerimden dolayı limitim dolu. Acil olarak 1000 tl'lik elektronik eşya almam gerektiği için 20/01/2014 tarihinde müşteri hizmetlerinizi arayarak limit artış talebinde bulundum.

3 iş gününde gerçekleşeceği söylendi fakat 6 gün olmasına rağmen limit artışı gerçekleşmedi. Bu durumu ING Bank'ın ödemeleri düzenli bir müşterisi olarak üzüntüyle takip etmekteyim. Gereğinin yapılmasını rica ederim. Not maaşım 2700 lira.

Osman 377 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sn Osman K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sn Osman K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 28/01/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Ocak 2014

    Sn Osman K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön