27 Ağustos 2016

ING Bank Kredi Kartı Limiti!

3 ay önce bankaya kredi kartı başvurusunda bulundum. Kart geldi ancak limiti çok düşüktü bankayı arayarak limiti artırmak istediğimi belirttim. Diğer kredi kartı limitim yüksek olması nedeni ile olumsuz sonuçlanacağını öğrendim. Diğer banka ile artık çalışmak istemediğimi söylediğimde eğer o kartı kapatırsam bu bankada ki limitimin artacağı bilgisini telefon bankacılığı ile öğrendim. Diğer kartı kapattırdım ve limit artışı için başvurduğumda olumsuz sonuçlandı. Kredi puanım bu kadar yüksekken maaş bankamda hazır kredim bekliyorken nasıl oluyor da maaşımın bile altında kredi kartı limitim olabiliyor anlamış değilim. Bankaya durumla ilgili bilgilendirme ve şikayette bulundum ancak ne bir ilgi ne bir geri dönüş. Anlaşılan o ki bu banka ile de çalışılmaz.

Melek 789 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Melek U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Melek U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön