16 Mayıs 2014

ING Bank Kredi Kartı Limit Bilgisi.

ING Bank'tan Pegasus Plus kredi kartı istemiştim. Çevremde isteyen arkadaşların aldığı problemlerden dolayı kart gelmeden özellikle ev adresime değil iş adresime gönderilmesini istedim fakat bu gün aradığım zaman kredi kartımın ev adresine yönlendirildiği bilgisini aldım.

Neyse diyerek tekrardan düzelttim fakat kart limitini sorduğum zaman bana 500 TL olduğu bilgisini verdiler. Bir önceki kredi kartımın limiti 4000 TL idi ve onu kapatmıştım. Bu kartı almamın nedeni uçak bileti alabilmek ve bu limitle uçak bileti dahi alınmaz. Ben de kullanamayacağım kartı yanımda bulundurmanın bir anlamı olmayacağını düşünerek kapattım. Beni o kadar uğraştırması da cabası.

Ersin 855 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Müşterimiz Sn Ersin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 20/05/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Müşterimiz Sn Ersin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön