08 Şubat 2014

ING Bank Kredi Kartı Konusundan Beni Yanılttı!

Ağustos 2013 tarihinde ING Bank'tan bir müşteri temsilcisi beni arayarak kredi kartımın 13.000 tl limitli üstüne 2.000 tl 3 aylık faizsiz harcama bonusumun olduğunu söylemesine istinaden bu kartı aldım. Bana kimse telefonuma mesaj geleceğini ve bonusumu kullanacağı söylememiştir. Sadece kullandığımda aktifleşecek denildi. Bu zaman oldu kartıma söylenen bonus gelmedi.

Müşteri temsilcini aradım sistem yanlışlığı olduğunu düzeltemeyeceğimi ilerde kampanya olur da yaralanacağı diyerek beni kandırdılar. Ben banka tarafından kredi kartı satışında yanıltıldım.
Hakkıımı aradım ilgilenmediler, banka kayıtlarında haklı olduğumu sizlerden göreceksiniz.

Bu bankadan şikayetçiyim!

Bahadir 151 Okunma

Cevaplar

 • Bahadir'in Teşekkür Mesajı24 Mart 2014

  Tşk. halledebilindi.

 • Bahadir16 Mart 2014

  banka nerdesin 8 aydır uyuttun bizi....

 • Bahadir13 Mart 2014

  12 mart ,13 mart 2 gün içerisinde kredi yükleneceği bilgisi cep telefon numarama 11.03.2014 tarihinde söylenmesine rağmen bana herhangi bir mesaj gelmemiştir. yeter ama sıkıntı yapmayın tüm kayıt altında ki görüşmelerle yargıya gittiğimde neler olur bilemem.... bana gelen bir mesaj yok.

 • Bahadir08 Mart 2014

  her şekilde haklılıgım var yargıya gideceğim

 • Bahadir03 Mart 2014

  Mart 2014 de girdiğimizde o söyledikleri 2000 tl faizsiz kredi yüklenecekti Halen bir şey ortada varya adamı ayakta uyutuyorlar.Banka kendine gel....

 • Bahadir'in Teşekkür Mesajı18 Şubat 2014

  ING BANKASINDAN BİR MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ DÖNÜŞ YAPARAK ÇOK GÜZEL AÇIKLAMALARIYLA SUNUMU KONUŞMA TARZI İLE BENİ CEZBETMİŞTİR.KENDİSİ BANKA ADINA ÖZÜRLERİNİ SUNARAK TEKRAR BANKASINA KAZANDIRMAYI BAŞARMIŞTIR.KEŞKE BÜTÜN MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ BENİ ARAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ GİBİ BİLGİLENDİRMELER YAPSA ! AMA İŞTE BİZLERE BİLGİSİZ CAHİL GİBİ DAVRANARAK KESİP ATIYORLAR. BENİ ARAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNE İLGİ VE ALAKADAN VE YERİNDE AÇIKLAMALARINDAN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDERİM. BAŞARILARINIZ DAİMİ OLSUN..

 • ING Bank Temsilcisi18 Şubat 2014

  Sn Bahadır Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Bahadir14 Şubat 2014

  dönüş yapan yok.

 • ING Bank Temsilcisi08 Şubat 2014

  Sn Bahadır Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön