03 Temmuz 2013

ING Bank Kredi Kartı İptali!

İstemeden İNG Bankası tarafından Bonus Card gönderilmiş. Evde yokken aile fertlerinden birine teslim edilmiş. İptali için aradığımda size dönecekler biz kapatamıyoruz sistem böyle diye söyleniyor. Asla başka bir bankada böyle bir tuhaflık olmaz. Arayınca işleminiz bir şekilde gerçekleşir, sonra biraz sert çıkınca aynı kişi telefondan iptal ediyor, ne çelişki anlamadım.

Önce yapacağımız bir şey yok sistemimiz böyle deniliyor, sonra tekrar kapatıyorum onaylıyor musunuz diyor. Hani iptal edilemiyordu diye söyleyince de telefonu yüzünüze kapatıyorlar. Bir bankacılık anlayışı olsa gerek müşteriye göstermiş olduğunuz saygıdan, ilgiden dolayı teşekkürler İNG Bank.

Harun 110 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi09 Temmuz 2013

  Sn Harun Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/07/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Harun 04 Temmuz 2013

  iki gün oldu hala ne arayan ne soran var bankacılık bu olsa gerek

 • Harun 04 Temmuz 2013

  çaldırıp kapatıyosunuz o ne olacak

 • ING Bank Temsilcisi03 Temmuz 2013

  Sn Harun Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön