24 Aralık 2015

ING Bank Kredi Kartı İçin Yıllık Üyelik Bedeli Alıyor!

ING Bank 08.12.2015 tarihinde kredi kartı hesabımdan yıllık üyelik bedeli almıştır. Kredi kartımdan alınan yıllık üyelik bedelinin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Yıllık üyelik bedeli alan ING Bank'tan şikayetçiyim.

Ramazan 59 Okunma

Cevaplar

 • Ramazan18 Ocak 2016

  ING Bank 1 yetkililerine şikayetimle ilgilenerek memnuniyetimi sağladıkları için teşekkür ediyorum. Kredi kartımdan alınan Yıllık üyelik bedeli tarafıma iade edildi. Görevde olduğum için geri bildirimde bulunamadım. Buradan site yetkililerine de ayrıca teşekkür ederim.

 • Ramazan'ın Teşekkür Mesajı18 Ocak 2016

  Ben ING Bank yetkililerine teşekkür ediyorum.

 • ING Bank Temsilcisi24 Aralık 2015

  Müşterimiz Sn Ramazan Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi24 Aralık 2015

  Müşterimiz Sn Ramazan Ç bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön