20 Nisan 2013

ING Bank Kredi Kartı Ekstresi!

ING Bank'ın tarafıma 11.03.2013 tarihinde göndermiş olduğu hesap ekstresinde toplam borç miktarı 1210.06 TL olarak görünmektedir anılan ekstre döneminden sonra 429 TL ödeme 95 TL de harcama yaptığım halde bugünkü toplam borcun 1098 TL olduğu müşteri hizmetlerince bildirilmiştir. Yetkili temsilciye ilk olarak toplam borca taksitli alışveriş gecikme faizi vs. dahil olup olmadığını sorduğumda evet yanıtı aldım devamında geçen ekstredeki borç ve yaptığım ödeme dikkate alındığında bugünkü toplam borcun neden fazla olduğunu sorduğumda da temsilci 'taksitli alışverişinizden kaynaklanıyor' şeklinde bir önceki vermiş olduğu cevapla çelişen bir ifade kullanmış ve telefonu kapatmıştır.

Demirhan 145 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sn Demirhan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 25/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından tekrar aranmış ancak kendisine ulaşılamadığından cep telefonuna sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sn Demirhan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 22/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kendisine en kısa sürede tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Nisan 2013

    Sn Demirhan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön