07 Mayıs 2013

ING Bank Kredi Kartı Değerlendirme Süreci!

Bankanız müşteriniz olmakla beraber bu süreç içinde bütün ödemelerimi düzenli yapmama rağmen 24 nisan tarihinde kredi kartı başvurusunda bulundum 12 gündür değerlendirme sürecindeyim neyi değerlendiriyorsunuz bu kadar? Bu konu hakkında tarafınıza 79985 talep numarası ile şikayet formu oluşturdum ona da geri dönüş yapmadınız.

Bugün müşteri temsilcisi ile görüşmem neticesinde sistemde bir arıza olduğunu bu konu hakkında en yakın şubeyle iletişim sağlandığını ve dilersem oraya gitmemi önerdiniz onuda yaptım fakat şubeye böyle bir bilgi gelmediği söylendi. Şimdilik son adım olarak bu platforma başvurdum bakalım klişe cevabınızı yazdıktan sonra tarafıma kaç günde dönüş sağlayacaksınız?

Mustafa 93 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sn Mustafa Samet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sn Mustafa Samet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön